2014. augusztus 2., szombat

Magyarázat

Na az van, hogy nem tudtam megírni egyben az egész részt, mert nem maradt több karakterem, szóval most az van, hogy három részre bontom a prológust. Tudom, kissé ijesztő, hogy ilyen hosszú, és egy csomót agyaltam azon, hogy mi legyen, de végül úgy voltam vele, hogy azt akarom, hogy megértsétek amit írok, ne pedig az legyen, hogy "ez most ki a franc?!" vagy "mi van? Hogy?? Ezt nem vágom!" Szóval jó olvasást a fentlévőkhöz!
Puszi Barby

2 megjegyzés:

  1. Draga Barbi!
    Koszonom, hogy szoltal nekem, vetek lett volna kihagyni ezt a tortenetet.
    Egyszeruen csodalatos.
    Egyszerre izgalmas es cuki es meghalok. Imadom. Imadlak.
    Alig varom a kovetkezo reszt, kerlek nagyon siess vele! ;) <3
    Xoxo: ~ Purple S.

    VálaszTörlés
  2. Szióka!
    Köszönöm PS egy tündér vagy!! Igyekszek! <3
    xxx Barby

    VálaszTörlés