Na az van, hogy nem tudtam megírni egyben az egész részt, mert nem maradt több karakterem, szóval most az van, hogy három részre bontom a prológust. Tudom, kissé ijesztő, hogy ilyen hosszú, és egy csomót agyaltam azon, hogy mi legyen, de végül úgy voltam vele, hogy azt akarom, hogy megértsétek amit írok, ne pedig az legyen, hogy "ez most ki a franc?!" vagy "mi van? Hogy?? Ezt nem vágom!" Szóval jó olvasást a fentlévőkhöz!
Puszi Barby
Alicia Queen. Talán úgy jobban ismerős: Vadász. Túlélés esélye semmi, a fájbalomé nagy. Honnan ez a kegyetlenség??? Mi lesz, ha találkozik valakivel akit nem képes "nyugdíjba" küldeni?? Lehetséges, hogy újra érezzen?? Hogy a fanyar mosoly helyett, valódi ragyogjon az arcán?? Örök barátokat, szerezzen, szerelemes legyen?? A remény sugara gyér, de még pislákol. Érdekel a többi?? Olvass, félj, izgulj!! Puszi Barby
2014. augusztus 2., szombat
Magyarázat
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Draga Barbi!
VálaszTörlésKoszonom, hogy szoltal nekem, vetek lett volna kihagyni ezt a tortenetet.
Egyszeruen csodalatos.
Egyszerre izgalmas es cuki es meghalok. Imadom. Imadlak.
Alig varom a kovetkezo reszt, kerlek nagyon siess vele! ;) <3
Xoxo: ~ Purple S.
Szióka!
VálaszTörlésKöszönöm PS egy tündér vagy!! Igyekszek! <3
xxx Barby