2014. március 24., hétfő

Blog indulása

Sziasztok!!
Annyi lenne, hogy a blog hivatalos indulása a nyári szünet kezdete. Ez június 13., péntek. Nem mentegetőzök, és tovább nem is akarom húzni az időt, de nekem is, mint sokatoknak, suli van még. Több tantárgyat is szeretnék még a jobb jegy felé "terelni", és ezek mellett még angol vizsgám is lesz. Mindenkinek drukkolok az utolsó hajrához!! Majd jelentkezek!!
Addig is szép napot mindenkinek.
Ölellek titeket Barbi