Sziasztok!!
Annyi lenne, hogy a blog hivatalos indulása a nyári szünet kezdete. Ez június 13., péntek. Nem mentegetőzök, és tovább nem is akarom húzni az időt, de nekem is, mint sokatoknak, suli van még. Több tantárgyat is szeretnék még a jobb jegy felé "terelni", és ezek mellett még angol vizsgám is lesz. Mindenkinek drukkolok az utolsó hajrához!! Majd jelentkezek!!
Addig is szép napot mindenkinek.
Ölellek titeket Barbi
Alicia Queen. Talán úgy jobban ismerős: Vadász. Túlélés esélye semmi, a fájbalomé nagy. Honnan ez a kegyetlenség??? Mi lesz, ha találkozik valakivel akit nem képes "nyugdíjba" küldeni?? Lehetséges, hogy újra érezzen?? Hogy a fanyar mosoly helyett, valódi ragyogjon az arcán?? Örök barátokat, szerezzen, szerelemes legyen?? A remény sugara gyér, de még pislákol. Érdekel a többi?? Olvass, félj, izgulj!! Puszi Barby
2014. március 24., hétfő
Blog indulása
Feliratkozás:
Bejegyzések (Atom)