Alicia Queen. Talán úgy jobban ismerős: Vadász. Túlélés esélye semmi, a fájbalomé nagy. Honnan ez a kegyetlenség??? Mi lesz, ha találkozik valakivel akit nem képes "nyugdíjba" küldeni?? Lehetséges, hogy újra érezzen?? Hogy a fanyar mosoly helyett, valódi ragyogjon az arcán?? Örök barátokat, szerezzen, szerelemes legyen?? A remény sugara gyér, de még pislákol. Érdekel a többi?? Olvass, félj, izgulj!! Puszi Barby
2014. február 23., vasárnap
Alicia Queen
2014. február 22., szombat
Sziasztok
Hello idetévedő!! Mondanék egy kis köszöntő-félét. Szóval, izé.. ez nem az első blogom, de még eléggé kezdőnek számítok, szóval előre is bocsi a bénázásokért. A blog tartalmáról annyit szeretnék mondani, hogy nem kell meglepődni, ha esetleg gyilkosság, trágár szavak kerülnek nyilvánosság elé. Felelőséget semmiért nem vállalok!!! Na ha ezt tisztáztuk akkor még lenne valami. A részek hetente jönnek, de ha mégsem tudom felrakni akkor bocsi, be fogom pótolni. Új fejezeteket inkább hétvégén várjatok. Légyszi kommenteljetek, hogy tudjam, hogy tetszett a feji. Negatív, vagy építő kritikát is elfogadok. Ne felejtsetek el feliratkozni, nyomot hagyni. <3 Asszem ennyi lenne.
xxx Barbi
.jpg)