2014. február 23., vasárnap

Alicia Queen



Keresztnév: Alicia, Jazmin
Családnév: Queen
Becenév: nincs és nem is lesz
Fedőneve: Vadász
Életkor: 21
Családi állapot: család nélküli, egyedülálló
Lakhely: változó, meghatározatlan
Iskolai végzettség: legmagassabb szintű
Munkahely: BESz (Bérgyilkosok Elleni Szövetség)
Munka: ...bérgyilkosokat "nyugdíjazok"...(Egyedül dolgozok, nincs szükségem SENKI segítségére!! Ha tényleg segíteni akarsz, akkor kopj le, és hagyj dolgozni!!)
Képzettség: minden harcmodort, fegyver használatát elsajátítottam
Szemszín: változó
Hajszín: most épp barna
Magasság: 170 cm
Súly: 52 kg
Magamról: Légyszí ne ítélkezz felettem!! Te sem vagy tökéletes, ne legyél már ilyen álszent!!!! Ki vagy te, hogy engem elítélj??!! Azért aki vagyok, akivé váltam???!! Nézz már magadba, te sem vagy különb, mint én!! Szóval le lehet szállni rólam, mert az én életem, az én döntéseim!! Kérlek had csesszem el a saját életemet úgy ahogyan én akarom.

Jah majd elfelejtettem: ha műmosoly helyett igazit akarsz látni ne engem keress!! 
Mottó: fájdalom nem létezik, hisz az öröm is csak illúzió
Hangulat: olyan, mint mindig: szar




2014. február 22., szombat

Sziasztok

Hello idetévedő!! Mondanék egy kis köszöntő-félét. Szóval, izé.. ez nem az első blogom, de még eléggé kezdőnek számítok, szóval előre is bocsi a bénázásokért. A blog tartalmáról annyit szeretnék mondani, hogy nem kell meglepődni, ha esetleg gyilkosság, trágár szavak kerülnek nyilvánosság elé. Felelőséget semmiért nem vállalok!!! Na ha ezt tisztáztuk akkor még lenne valami. A részek hetente jönnek, de ha mégsem tudom felrakni akkor bocsi, be fogom pótolni. Új fejezeteket inkább hétvégén várjatok. Légyszi kommenteljetek, hogy tudjam, hogy tetszett a feji. Negatív, vagy építő kritikát is elfogadok. Ne felejtsetek el feliratkozni, nyomot hagyni. <3 Asszem ennyi lenne.

xxx Barbi